Registrace stroje
Košík je prázdný

Obytné jachty Delphia

Loděnice Delphia Yachts

Loděnice Delphia Yachts byla založena v roce 1990 bratry, Piotr a Wojciech Kotovi.


V roce 2015 oslavili již své 25. výročí.

V současnosti je firma Delphia Yachts největším výrobcem luxusních jachet v Polsku a v zemích střední a východní Evropy. Nabídka jachet obsahuje jachty od 7 m až po 15 m délky. Vývoj a výroba jachet je velmi složitá a náročná činnost, která vyžaduje velmi specifické technické znalosti. Společnost Delphia perfektně toto „know-how“ ovládá a plně využívá bohaté zkušenosti a znalosti společně se špičkovou technologií výroby k produkci jachet té nejvyšší kvalitativní třídy.

Během celé své historie bylo vyrobeno více než 20.000 trupů plavidel. Tyto lodě byl y konstruovány jak pro zaoceánskou plavbu tak i plavbu ve vnitrozemí. Bylo vyvinuto více než 30 různých modelů a společnost vybudovala dokonce vlastní „marinu“ v Gdaňsku.

Plachetnice i motorové jachty

Prvopočátky výroby jsou věnovány jachtě Sportima 680, určené pro vnitrozemskou plavbu. Postupem času se výroba rozšířila i na jachty vhodné pro plavbu na moři a v dnešní době nabídka modelů obsahuje 9 plachetnic a 8 motorových jachet.

Dynamicky rozvíjející se firma Delphia Yachts rozšířila během velmi krátké doby své působení za hranice Polska a kromě evropského kontinentu má svá zastoupení i na trzích v USA, Kanadě, Rusku, Japonsku, Číně i Austrálii.

Jedním z nejdůležitějších milníků bylo zakoupení firmou Delphia Yachts prestižní švédské loděnice Maxi Yachts.

Továrna se rozkládá na ploše 10.000 m2 a zaměstnává přes 400 zaměstnanců.

Jachty Delphia Yachts jsou zárukou kvality

Delphia Yachts je rovněž držitelem mnohých, jak polských státních ocenění, tak i mnohých evropských ocenění jako např. „Evropská jachta roku 2014“ pro model Delphia 47.

Delphia Nano
- 110 010 Kč

Delphia Nano

  • Celková délka (cm)
  • 805
  • Max.výkon motoru (HP)
  • 25
  • Počet cestujících (Dospělí/Děti)
  • 8
999 990 Kč1 110 000 Kčna zakázku
Mám zájem
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari
EGO Selvo Altendorf OAV
Honda Auta Honda Moto Global Honda