Registrace stroje
Košík je prázdný

Vestavěné dieselové lodní motory

Výkon 9 HP - 1822 HP

Nabídku Yanmar tvoří především vestavěné (inboard) dieselové lodní motory výkonů od 9 HP do 1822 HP, příslušenství, náhradní díly, servis a poradenství po celém světě.
Lodní motory Yanmar jsou určeny pro pohon lodí všech kategorií. A tak se s lodními motory Yanmar setkáváme v plachetnicích, motorových člunech a v komerčním námořnictvu.

Lodní motory pro rekreační využití

Pro rekreační potřeby máme k dispozici vysoce kvalitní vestavěné lodní motory výkonu od 9 HP - 440 HP. Všechny vyráběné motory splňují ty nejvyšší standardy kvality pokud jde o výkon, spolehlivost, životnost a úsporu paliva. Kromě toho věnujeme velkou pozornost přísnému dodržování předpisů o emisích výfukových plynů.
Rádi Vám poradíme, která je správná volba optimálního motoru - ať už je pro pohon plachetnice nebo motorového člunu. Pokud budete potřebovat, rádi pomůžeme s instalací motoru při využití našeho technického know-how.

Lodní motory pro komerční využití

V komerční dopravě nejenže dochází k neustálému boji proti konkurenci, ale také proti dodacím termínům a nadměrné nákladovosti na spotřebu paliva a servis.
Právě díky tomu je instalace lodního motoru Yanmar tou správnou volbou. Protože motory Yanmar jsou výkonné, robustní, odolné, spolehlivé, mají nízkou spotřebu paliva a jsou relativně snadno instalovatelné a nenáročné na servis, je pro komerční využití je doporučena výkonová řada inboardů Yanmar od 57,4 - 1340 kW (78 HP - 1822 HP).

V případě nutnosti je vám vždy zcela k dispozici celosvětová síť partnerských služeb Yanmar.

Mechanicky ovládané lodní motory Yanmar splňují různé normy, emisní předpisy, pokyny IACS a splňují přísné limity NOx emisních předpisů IMO Tier II.
Certifikace příslušného modelu motoru je uvedena individuálně ke každému motoru.

Vestavěné lodní motory Yanmar jsou vhodné pro použití na trajektech, pracovních člunech, remorkérech, strážních člunech a jiných plavidlech na vnitrozemských či příbřežních vodách.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari
EGO Selvo Altendorf OAV
Honda Auta Honda Moto Global Honda