Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Edice motorů Honda v bílé barvě "Sporty White"

SPORTOVNÍ VZHLED “SPORTY WHITE”
Seznamte se s naší speciální edicí lodních motorů ve sportovní bílé barvě.

Seznamte se s naší speciální edicí lodních motorů v bílé barvě, motorů, inspirovaných technikou závodních automobilů Honda.65677_2022_BF250_Sporty_White_Location_007_ORIGINAL
Díky technologii VTEC™ a PGM-FI máte k dispozici okamžité zrychlení, zatímco systém ECOmo hlídá optimální spotřebu paliva.
Pohodlné a přesné ovládání je pod kontrolou systému Honda iST.

Zahájení výroby Edice lodních motorů Honda "Sporty White" je naplánováno od letošního listopadu a vyroba bude probíhat pouze na základě konkrétních objednávek. Pokud nebude zahájení výroby ovlivněno neočekávanými faktory zvenčí, měly by motory být k dispozici 1. polovině roku 2023. Dodání bude probíhat na základě konkrétní objednávky zájemce.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda