Registrace stroje
Košík je prázdný

Rekreační lodě a čluny

Vítejte. Ano, jste tady správně. Vy všichni, kdo milujete vodu, koupání, rybaření, vodní lyžování, potápění a vůbec ježdění na lodích a všechno co se kolem pobytu na vodě děje. Honda Marine má pro Vás připravenu velmi širokou nabídku člunů, lodí a jachet všech typů, poháněných technicky nejvyspělejšími a mimořádně úspornými lodními motory. Sortiment jak lodí, tak i lodních motorů plně uspokojí nejrůznější klientelu, od malých rodinných člunů, přes rybářské lodě až po obytné lodě a motorové jachty s kajutami a veškerým příslušenstvím, nutným pro pobyt na palubě i pro početnější posádku.   

malé Nafukovací čluny

Základním plavidlem pro úplného začátečníka bývá většinou nafukovací člun s menším motorem o výkonu do 5 koňských sil. Na řízení takového plavidla totiž není nutný průkaz způsobilosti k vedení malého plavidla. U Hondy naleznete ucelenou nabídku nafukovacích člunů pod označením HonWave, které jsou se závěsnými lodními motory Honda ideálním společníkem na výlety po našich řekách a jezerech a také pro dovolenou strávenou u moře. Vybrat si můžete z člunů od 2,4 do 4 metrů délky, ve verzích s laťkovou, plochou podlážkou, vysokotlakou nafukovací podlážkou s ostrým "V" kýlem, nebo hliníkovou skládací podlážkou s nafukovacím kýlem. Samozřejmostí nabídky jsou zvýhodněné ceny sestav člunů a motorů.

Čluny s pevným kýlem (RIB)

Pro pokročlé „kapitány“ či náročnější zákazníky, kteří chtějí zůstat věrní nafukovacím člunům máme také řešení. Vybírat můžete z nabídky nafukovacích člunů s pevným kýlem, tzv. RIBs´ (Rigid Inflatable Boats) od firmy Sportis v délkách od 3,5 do do 7 metrů. Laminátové trupy člunů Sportis jsou vyráběny technologií ručně kladeného klasického laminování ve vrstvách. Nafukovací válce jsou vyráběny lepením za studena z materiálu Hypalon od lídra světových výrobců, firmy ORCA. Firma Sportis se zabývá výrobou nafukovacích člunů s pevným kýlem dlouhá desetiletí a skutečnost, že její lodě jsou ve výbavě profesionálních záchranných složek jako jsou např. vodní záchranné služby na Lipně, Orlíku, Slapech, hasičských záchranných sborů, pobřežních stráží a záchranářských týmů mnoha okolních zemí je nejlepším důkazem o jejich kvalitě a zpracování.

Náročnému uživateli ovšem doporučujeme sáhnout po „prémiové“ třídě lodí RIB od známého italského výrobce Capelli, který má ve svém portfoliu nabídku 17 modelů v rozmezí délek od 4,2m do 10m. Všechny lodě té nejvyšší kvality plní očekávání každého, kdo si zakládá na dokonalém designu, detailech a zpracování. Lodě Capelli ve spojení se značkou motorů Honda Marine tvoří špičku v nabídce lodí dané kategorie.

laminátové lodě Marion pro širokou veřejnost

I pro milovníky pevných lodí máme řešení. V nabídce Hondy naleznete laminátové lodě a čluny v délkách od 4m po 7,6m délky v různých provedeních. Pro méně náročné zákazníky máme v nabídce laminátové lodě od špičkového polského výrobce pod značkou Marion. Tyto čluny jsou v nabídce v provedení jak otevřené paluby, tak i uzavřené s kajutou. Lodě Marion jsou určeny pro opravdu širokou klientelu, kde hraje velkou roli rozumná cena za kvalitní výrobek.

Prémiové laminátové lodě AMT

Velmi náročnému uživateli ovšem doporučujeme sáhnout po „prémiové“ třídě lodí od finského výrobce lodí AMT, který má ve svém portfoliu nabídku 14 modelů v rozmezí délek od 4,5m do 6,8m. Všechny lodě opouštějící výrobu musí být plně vybaveny přímo z továrny tak, aby co nejvíce odpovídali požadavkům a představám zákazníků. Lodě AMT ve spojení se značkou lodních motorů Honda Marine tvoří naprostou kvalitativní špičku v nabídce lodí dané kategorie.

Motorové jachty

Ale jsou mezi námi i zákazníci, kteří si chtějí užívat volna na vodní hladině v podobě dovolené a klidu v zapadlých a tichých zátokách. V nabídce naleznete špičkové motorvé jachty Delphia. Polská loděnice Delphia Yachts byla založena v roce 1990. V současnosti je firma Delphia Yachts největším výrobcem luxusních jachet v Polsku a v zemích střední a východní Evropy. Nabídka jachet obsahuje jachty od 7 m až po 15 m délky. Vývoj a výroba jachet je velmi složitá a náročná činnost, která vyžaduje velmi specifické technické znalosti. Společnost Delphia perfektně toto „know-how“ ovládá a plně využívá bohaté zkušenosti a znalosti společně se špičkovou technologií výroby k produkci jachet té nejvyšší kvalitativní třídy.

Laminátové lodě Marion

V současné době má firma ve svém výrobním programu 39 modelů, od malých pramic s vesly přes výletní turistické lodě až po rychlé čluny s otevřenou palubou nebo kajutové lodě pro sportovně-rekreační či rybářské účely. V nabídce Marion naleznete laminátové lodě a čluny v délkách od 4m po 7,6m délky v různých provedeních, které jsou určeny pro opravdu širokou klientelu, kde hraje velkou roli rozumná cena za kvalitní výrobek.

Laminátové lodě AMT

Jako nejdůležitějšího partnera při vývoji lodí využívá AMT firmu Honda, která umožňuje využívat i její širokou prodejní síť nejen v Evropě, ale i na celém světě. "Závěsné lodní motory Honda Marine patří k tomu nejlepšímu, co lze na trhu získat a společně nabízíme produkt mimořádné kvality jak v samotném provedení, tak i v jízdních vlastnostech a vybavenosti." Došlo tak ke spojení dvou premiových značek a výsledek je vskutku vynikající.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda