Registrace stroje
Košík je prázdný

Laminátové lodě Marion

Zakladatel a zároveň majitel společnosti Polyester Yacht pan Mariusz Majorczyk využil svých bohatých zkušeností s manipulací s laminátem a laminovacích technologií pro výrobu různých laminátových dílů k malým lodím. Postupem času se dostal až k výrobě jednotlivých lodí z kategorie hobby rekreačních kanoí pro své blízké a okolí. Hobby se pro Mariusze rychle stalo hlavním zdrojem obživy a netrvalo dlouho, aby se postupně v polských Chojnicích nedaleko Gdyně rozjela výroba i větších plavidel. V současné době má firma ve svém výrobním programu 39 modelů motorových člunů pro sportovně-rekreační či rybářské účely.
Díky dlouhodobé praxi v konstrukci lodí, jachet a jiných plovoucích zařízení je dosahováno velmi příznivých jízdních vlastností jak na klidných, tak i zvlněných vodních plochách. Všechny lodě jsou vyráběny v různých třídách a kategoriích plně v souladu se směrnicí 2013/53/EU.
Firma Polyester Yacht vyráběné lodě prodává pod obchodní značkou Marion a celý výrobní program snese ty nejvyšší požadavky na užitnou hodnotu, kvalitu, bezpečnost a estetické požadavky každého zákazníka. Lodě Marion jsou dnes nabízeny zastoupeními po téměř celé Evropě, zejména v Norsku, Švédsku, Dánsku, Německu, Holandsku, Francii, Španělsku, Velké Británii a samozřejmě i v České Republice prostřednictvím firmy BG Technik cs, a.s.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda