Registrace stroje
Košík je prázdný

Marion 440

  • Cena s DPH
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

MARION 440

Marion 440 se svojí délkou necelých 4,5 m patří k menším otevřeným laminátovým motorovým člunům pro čtyři osoby. Je ideálním řešením vhodným pro rybaření, turistiku a rodinné rekreační využití. Díky své šířce disponuje výbornou stabilitou a velkým vnitřním prostorem. Odnímatelné lavice umožňují pohodlný pohyb po palubě lodi. Vzhledem ke svému prostoru a výborným jízdním vlastnostem jsou také v hojné míře využívány právě pro účely rekreační rodinné dovolené.
Zvláště se závěsným motorem Honda BF10 se jedná o ideální komplet, který lze využívat i na vodních plochách a tocích, zplavněných vyhláškou č.46, platnou od 15.4.2015.
Pro pohon lze využít závěsný lodní motor o max. výkonu 30 HP. Tato loď je standardně vybavena řídící konzolí. Konstrukčně odpovídá použití na vnitrozemských vodách.
 

Příslušenství

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda