Košík je prázdný

Profesionální lodě a čluny

Samozřejmě, že většinou bývá součástí nabídky u většiny výrobců lodí i nabídka lodí, původně určených pro rekreační účely ve verzích pro profesionální využití. Stejně tak jako se najdou uživatelé ryze profesionálních lodí pro rekreační účely.

Nicméně se v této kategorii budeme zabývat loděmi primárně určenými pro profesionální a pracovní využití. Jedná se jak o nafukovací čluny s pevným kýlem, tak i laminátové lodě a hlavně pracovní celohliníkové lodě.

Čluny a lodě pro záchranné a policejní složky

Záchranné složky jako jsou např. vodní záchranná služba si oblíbila čluny od firmy Sportis právě pro jejich robustnost, spolehlivost a hlavně cenovou dostupnost. Policejní složky také využívají jako hlídkové čluny tento typ plavidel nebo volí některé z celolaminátových modelů člunů AMT nebo celohliníkových člunů od švédského Arronettu, celohliníkových lodí a člunů od polského MS BOATu nebo holandského Allunauticu.

Pracovní lodě

A nakonec něco pro říční dělníky. Holadská loděnice Allunautic a švédský výrobce Arronett tvoří páteř nabídky hliníkových pracovních lodí pro široké spektrum využití. V české republice tato plavidla slouží k údržbě říčních koryt na Vltavě a Labi nebo na vodních plochách Lipno, Římov, Orlík, Slapy atd.

 

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik EGO Vari Selvo