Registrace stroje
Košík je prázdný

Profesionální lodě a čluny

Samozřejmě, že většinou bývá součástí nabídky u většiny výrobců lodí i nabídka lodí, původně určených pro rekreační účely ve verzích pro profesionální využití. Stejně tak jako se najdou uživatelé ryze profesionálních lodí pro rekreační účely.

Nicméně se v této kategorii budeme zabývat loděmi primárně určenými pro profesionální a pracovní využití. Jedná se jak o nafukovací čluny s pevným kýlem, tak i laminátové lodě a hlavně pracovní celohliníkové lodě.

Čluny a lodě pro záchranné a policejní složky

Záchranné složky jako jsou např. vodní záchranná služba si oblíbila čluny od firmy Sportis právě pro jejich robustnost, spolehlivost a hlavně cenovou dostupnost. Policejní složky také využívají jako hlídkové čluny tento typ plavidel nebo volí některé z celolaminátových modelů člunů AMT nebo celohliníkových člunů od švédského Arronettu, celohliníkových lodí a člunů od polského MS BOATu nebo holandského Allunauticu.

Pracovní lodě

A nakonec něco pro říční dělníky. Holadská loděnice Allunautic a švédský výrobce Arronett tvoří páteř nabídky hliníkových pracovních lodí pro široké spektrum využití. V české republice tato plavidla slouží k údržbě říčních koryt na Vltavě a Labi nebo na vodních plochách Lipno, Římov, Orlík, Slapy atd.

 

Pracovní lodě Allunautic

Stránky se připravují. Děkujeme za pochopení.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda