Registrace stroje
Košík je prázdný

Záruční podmínky

Honda na své výrobky poskytuje komplexní záruky jak pro soukromé uživatele (spotřebitele), tak i samozřejmě pro firemní zákazníky.

Plné znění aktuálních záručních podmínek naleznete v připojeném souboru. Budete-li mít jakékoliv dotazy, týkající se záručních podmínek Honda, kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář 

Záruční podmínky Honda platné od 1.2.2022

Od 1.1.2021 na všechny typy lodních motorů HONDA importovaných do ČR prostřednictvím oficiálního importéra a prokazatelně prodaných jako nové v síti registrovaných prodejců HONDA MARINE, poskytuje firma HONDA možnost prodloužení záruční lhůty na dobu 5 let, popř. max. 2000 motohodin při splnění určených podmínek, především však registrací zakoupeného stroje do 30 dnů od data nákupu na webových stránkách www.hondamarine.cz.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda