Registrace stroje
Košík je prázdný

Marion 560 SunDeck

  • Cena s DPH
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

MARION 560 SUNDECK

Marion 560 Sun Deck je moderní, velmi líbivá, plně vybavená, 5,6 metrů dlouhá loď s otevřeným kokpitem a malou uzavřenou kabinou. Po vysunutí posuvných dvířek a odklopení horního krytu průchodu se vám otevře přístup do kajuty s možností pro přenocování až 2 dospělých osob a 2 dětí. Výška stropu nad lůžkem odpovídá výšce posedu postavy konfekční velikosti. Čalounění v interiéru je standardně v imitaci kůže, nicméně si zákazník může zvolit za příplatek odstín či materiál dle své libovůle. Téměř přes celou šíři kokpitu je namontován větrný plexi štítek chránící posádku na palubě proti větru při rychlé plavbě. Sedadla v kokpitu jsou optřena polstrováním a vše je přizpůsobeno pro zpříjemnění plavby. Přístup na příď člunu je po pravé straně velmi pohodlný a lze přední část člunu využít pro opalování a relaxaci na slunci. Pro bezpečí na palubě je loď opatřena nerezovým zábradlím. Díky své šířce člun poskytuje neobyčejnou stranovou stabilitu a velký vnitřní prostor s vysokými borty pro pohodlný pohyb po palubě lodi. Pro zvýšení komfortu si zákazník může přiobjednat ”bimini” nebo ”kabrio“, které podstatně zvýší komfort pobytu na lodi v nepříznivém počasí. Na palubě se nachází uzavíratelné schránky a na zádi je plavidlo opatřeno nerezovým koupacím žebříkem s dřevěnými stupínky. Vzhledem ke svým rozměrům, výborným jízdním vlastnostem, příznivé ceně a určení pro rodinnou dovolenou, sport a turistiku či rekreační rybaření si člun rychle získal oblibu především v Německu, Belgii, Francii, ale i u nás.
Vzhledem ke hmotnosti je optimálním pohonem pro tuto loď závěsný lodní motor o výkonu 80 – 100 HP, nicméně max. výkon použitého motoru může být až 140 HP.
Každý uživatel má jiné představy a nároky. Proto může být loď dodatečně vybavena širokou nabídkou různého příslušenství tak, aby dokonale odpovídala individuálním požadavkům každého majitele.

Příslušenství

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda