Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Hybridní AMT 190 Rf už je i v ČR

V říjnu letošního roku byla předána prvnímu majiteli v ČR naprosto výjimečná loď od známého finského výrobce AMT. Jedná se o model AMT190Rf s "hybridním" trupem a s vybavením paluby pro rekreační rybolov.

Zvláštností tohoto plavidla je konstrukční "hybridní" kombinace horní části trupu a paluby tradičně tvarované z vrstveného laminátu a spodní části trupu a kýlu z námořnického hliníku. Prostor mezi laminátem a hliníkovým potahem je vyplněn speciální pěnou, která zajišťuje dokonalou izolaci virací a hluku. Největší devizou hybridní konstrukce trupu lodi je podstatné snížení hmotnosti, což pozitivně ovlivnilo jízdní vlastnosti plavidla a spotřebu paliva. Pevná konstrukce trupu lodi poskytuje nevšední zážitky při plavbě při zachování stoprocentního pocitu bezpečí, komfortu a pohodlí v jakýchkoliv jízdních situacích a za všech podmínek. O pohon se stará v tomto případě spolehlivá a úsporná Honda BF100, která svým výkonem umožňuje posádce téměř neomezené možnosti.
Výjimečný úložný prostor činí tuto loď velmi praktickou. Pohyb po palubě lodi není ničím omezován, je zajištěn pohodlný a bezpečný přístup na palubu jak z vody, tak i z přístaviště. Dostatek prostoru umožňuje pohodlný pohyb jak při plavbě, rybaření nebo při kotvení v přístavišti. Plavidlo je dle přání majitele opatřeno držáky rybářských prutů, praktickým "bimini", sonarem a pro případ i závěsem pro vodní lyžování. Vysoké boky lodi zase zaručují bezpečnou plavbu a ovládání i v drsnějších podmínkách než je na vodě obvyklé.

Produkty

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda