Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Modernizované lodní motory Honda V6

Honda Marine představila na Miami International Boat Show 
modernizované a přepracované V6 závěsné lodní motory BF175, BF200, BF225 a BF250

Honda tímto krokem cílí na všechny majitele lodí, aby jim poskytla ještě více času bezstarostně stráveného na vodě. Nejnovější evoluci modelové řady V6 představuje inovativní design, elegantní nový styl, inovativní technická řešení, vylepšená spolehlivost, zjednodušená údržba a rozšířené možnosti instalací. 

„Progressive V Form“ tak u Hondy nazvali debut nového designu, s aerodynamickými liniemi a zdůrazněným “V” ve středové mřížce. Chromovanými detaily je zdůrazněna elegance a aerodynamická čistota. Nový design rovněž přináší zvýšenou životnost krytu motoru, lepší ochranu proti vodě pronikající do motoru a ochranu proti povrchovému poškození. Ovšem změny na nových lodních motorech Honda Marine BF175, BF200, BF225 a BF250 nejsou jen kosmetické. Inovované motory Honda V6 rovněž přináší zvýšenou spolehlivost a zjednodušení údržby. Odolnost proti korozi byla vylepšena o novou, vysoce odolnou protikorozní úpravu motoru, která zahrnuje chemicky ošetřenou, zinko-niklovou povrchovou úpravu. Rovněž byl navýšen počet ochranných anod v bloku ze dvou na čtyři. Pro navýšení výkonu a zajištění vyšší ochrany proti pronikání vody, nové kryty obsahují dvoukanálový, nepřímý obvod sání vzduchu, vylepšující tok vzduchu, díky čemuž není vlhký vzduch přiváděn k tělesu klapky plynu. 

Hlavní technickou změnou je však sjednocení pohonné jednotky pro všechny V6 modely. Motory BF175, BF200 a BF225 budou mít nově stejnou pohonnou jednotku jako BF250. Znamená to, že původní vidlicový V6 zdvihového objemu 3,5 l je nahrazen jednotkou o zdvihovém objemu 3,6 l. Přinese to mimo jiné i sjednocení velkého množství dílů pro celou nabídku V6 motorů. Nový design rovněž přináší snížení časové náročnosti na provádění údržby přináší zvýšenou spolehlivost a výrazné zjednodušení používání.

Motory jsou samozřejmě opatřeny systémy Honda jako jsou systém VTEC® (variabilní časovaní a zdvihu ventilů), PGM-FI – elektronické vstřikování paliva, BLAST™ (Systém zlepšující výkon a akceleraci díky aktuální úpravě předstihu), ECOmo (automaticky připravuje směs vzduch/palivo v návaznosti na otáčky a zatížení) a dalšími technologiemi.Všechny čtyři závěsné lodní motory Honda Marine V6 přináší mnoho způsobů možných instalací. S motory je k dispozici jak mechanické ovládání, tak zcela nové elektronické ovládání „Intelligent Shift and Throttle“ (iST®), přepracované uživatelské rozhraní; multifunkční barevný displej, imobilizér a další. Všechny nové motory Honda BF175, BF200, BF225 a BF250 jsou certifikovány dle NMEA 2000®.

Nové závěsné lodní motor Honda Marine BF175, BF200, BF225, BF250 budou dostupné u autorizovaných dealerů Honda Marine ve čtvrtém čtvrtletí 2018.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda