Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

MS BOAT pro PČR Moravskoslezského kraje

Na podzim tohoto roku jsme Policii České republiky Moravskoslezského kraje předali novou pracovní loď značky MS BOAT. Loď je určena pro hlídkovou službu na VD Slezská Harta a tomu bylo přizpůsobeno i její vybavení. Pojďte se podívat, co vše umožňuje.

 

Značka: MS BOAT,  model: CWA 690WT BC, délka trupu: 6,90 m, šířka trupu: 2,55 m, počet osob: max. 10

MS boat CWA 690 WT, Policie Slezská Harta 5

sklopná a prostorná přední rampa

Sklopná přední rampa umožňuje práci potápěčů, manipulaci při záchraně tonoucí či zraněné osoby ve vodě a v neposlední řadě také vystupování s výstrojí z lodi na břeh. Rovněž umožnuje nalodění čtyřkolky a její převoz na místo zásahu.

Díky dostatečnému prostoru umožnuje také pohodlnou práci na palubě, připadnou resuscitaci zraněné osoby, nebo uložení nákladu.

MS boat CWA 690 WT, Policie Slezská Harta

teplo a pohodlí

Tepelně izolovaná kabina na zádi je vybavena sedačkami kormidelníka a navigátora, sezením pro 6 osob, kvalitním sonarem a navigací Himminbird a nezávislým vytápěním Webasto.

MS boat CWA 690 WT, Policie Slezská Harta 2

osvětlení

  • dálková světla na přídi
  • pracovní osvětlení prostoru paluby, zádě a obou stran

To vše významně usnadňuje práci v podmínkách snížené viditelnosti.

Tato nová loď, díky výše uvedeným parametrům a vybavení, zvýší akceschopnost a komfort posádky i v klimaticky nepříznivých podmínkách.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda