Registrace stroje
Košík je prázdný

AMT 175 BR

Novinka

AMT 175 BR je prostorné, elegantní a univerzální plavidlo, které osloví především uživatele, kteří kladou důraz na bezpečnost, rychlost a hlavně kvalitu zpracování.

Cena s DPH od 394 000 Kč
Mám zájem
 • Cena bez DPH
 • 325 620 Kč
 • Dostupnost
 • na zakázku
 • Záruka
 • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

Model AMT 175 BR spatřil světlo světa v roce 2017, představuje novou generaci lodí AMT, ale řídí se přitom stejnými konstrukčními principy jako její starší a větší sestra AMT190 BR, stylový „Bow Rider“, který byl představen na jaře roku 2016. Nicméně konstruktéři u této lodi zvolili zcela netradiční konstrukci trupu, kdy si majitel může zvolit tradiční laminátový trup nebo spodní část trupu a kýlu je „opláštěna“ námořnickým hliníkem a horní část trupu a paluba jsou tradičně tvarovány z vrstveného laminátu. Bylo tak dosaženo větší torzní tuhosti celého trupu a větší odolnosti vůči poškození. V případě hliníkového trupu jde ovšem o model AMT 175 BRf.

UNIVERZÁLNÍ ELEGANCE

My se však u tohoto modelu budeme držet laminátového provedení. Při navrhování AMT 175 BR byl kladen hlavní důraz na bezpečnost, snadné používání, údržbu a osobitý design. Nově tvarovaný trup vyniká vynikajícími jízdními vlastnostmi, za všech okolností se chová stabilně a nezáludně a nabízí nevšední požitek z jízdy, nehledě na povětrnostní podmínky. Vnitřní uspořádání modelu 175 BR slouží jako vzor pro dokonalé využití prostoru a je právem jedním z nejprostornějších lodí v této velikostní kategorii. Prostorná paluba, čisté a dostatečně velké průchody, prostor pro posádku a cestující a množství dostatečně velkých úložných prostorů pro veškeré nutné vybavení. To vše za jediným účelem. Zajištění pohodlné a bezstarostné plavby a nenáročného a snadného kotvení v přístavu. Rozsah standardního vybavení a příslušenství je komplexní a platí pro celou nabídkovou řadu lodí AMT obecně. Mezi dvěmi ergonomicky tvarovanými konzolemi řízení jsou nainstalována dvířka,  která znatelně zvyšují ochranu před větrem i pro cestující sedící na zadním sedadle. Za zadní lavicí naleznete místo s držáky pro uložení 4 ks fendrů. Pevné zámky Abloy, polstrování sedáků zadní lavice, palivová nádrž na 60 litrů paliva a základní lodní vybavení (kotva, kotevní lano, vazáky a fendry) patří ke standardní základní výbavě člunu. V prostoru za zadní lavicí je dostatek prostoru pro uložení příplatkové konstrukce s plátěným zastřešením a zadní paluba nabízí dostatek prostoru i pro dodatečnou montáž stolku rovněž na přání zákazníka za příplatek.
AMT 175 BR byl zkonstruován s použitím stejné bezpečnostní konstrukce "Always To Shore" jako i zbytek celé nabídkové řady lodí AMT. AMT 175 BR je prostorné, elegantní a univerzální plavidlo, které osloví především uživatele, kteří kladou důraz na bezpečnost, rychlost a hlavně kvalitu zpracování.

SPECIFIKACE:

Délka                              5,15 m
Šířka                               2,08 m
Hmotnost                        550 kg (pro laminátový trup)
                                      580 kg (pro hliníkový trup)
Max. sklon trupu               20˚ (pro laminátový trup)
                                      18° (pro hliníkový trup)
Počet cestujících               7
Výkon motoru                   50-80 hp
Délka motoru                    L
Navigační kategorie           C
Přibližné rychlosti plavby:
50 hp / 2 os.                    28 kn = 52 km/h
60 hp / 2 os.                    32 kn = 59 km/h
80 hp / 2 os.                    36 kn = 67 km/h

Technické parametry

 • Celková délka (cm)
 • 515
 • Hmotnost (kg)
 • 550
 • Celková šířka (cm)
 • 208
 • Max.výkon motoru (HP)
 • 80
 • Počet cestujících (Dospělí/Děti)
 • 7
 • Délka nohy (mm)
 • L

Příslušenství

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda