Registrace stroje
Košík je prázdný

Capelli Tempest 1000 OPEN

Novinka
Cena s DPH 2 196 000 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 1 814 876 Kč
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

TEMPEST 1000 OPEN

CAPELLI TEMPEST 1000 OPEN – král v nabídce nafukovacích člunů s pevným kýlem a otevřenou palubou v nabídkové řadě Top Line. Osvědčená konstrukce trupu, vycházející z mnohaletých zkušeností
firmy Capelli s výrobou právě člunů kategorie RIB. Tento „obr“ s délkou přes 10m je skutečným příkladem dokonalého spojení proslulého italského designu a citem pro detail s výkonem, bezpečností, komfortem, luxusu a praktičností. K tomu si předejte ještě dokonalé dílenské zpracování prvotřídních materiálů a vyjde vám Tempest 1000 OPEN.
Vzhled a estetika, která hraje u takového typu lodě velikou roli je zde zdůrazněna exkluzivními liniemi a čistotou tvarů, které nenechají na pochybách nikoho, že se jedná „fajnovou“ loď. Na prostorné, po celé délce průchozí palubě nechybí nic, co je potřeba jak při odpočinku na slunci, tak i při plavbě. Konstrukce trupu umožnila v malém podpalubí loď vybavit toaletou, schránkou pro ledničku a menším lůžkem pro odpočinek. Kapitánská lavice ve svých útrobách skrývá kuchyňský vařič s kuchyňskou výlevkou.
Vše je navrhováno na základě nejčastějších požadavků a připomínek od majitelů rekreačních lodí.
Tuhá a pevná konstrukce trupu díky tvarování a umístění nafukovacího tubusu propůjčuje plavidlu mimořádnou stabilitu a plovatelnost ve všech režimech pohybu na vodní ploše. Díky rozložení hmotnosti je plavidlo v klidové poloze mimořádně stabilní a klidné pro pohodu a komfort při kotvení. Tvarování kýlu zaručuje naopak vynikající vlastnosti při plavbě jak na klidné, tak i na zvlněné vodní hladině a mimořádně dobré manévrovací schopnosti. Vždyť také konstrukce trupu je schopna udržet závěsné motory s celkovou porcí výkonu do 600 HP.
Použitý materiál nafukovacích tubusů Hypalon Orca® 1670 dtex patří k tomu nejlepšímu, co lze získat a úroveň zpracování odpovídá prémiové značce v tomto segmentu.
K plavidlu lze nakonfigurovat vybavení z bohaté nabídky tak, aby dokonale odpovídalo individuálním požadavkům každého majitele.

Dokumenty ke stažení

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda