Registrace stroje
Košík je prázdný

Capelli Tempest 470

Novinka
Cena s DPH 310 000 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 256 198 Kč
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

TEMPEST 470

Tento 4,7 m dlouhý nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) je typickou kombinací pohodlí výletní lodě a luxusního rychlého sportovního člunu. Konstrukce kýlu vychází z bohatých zkušeností italských konstruktérů lodí, určených pro rychlou plavbu na moři. Tvar kýlu propůjčuje člunu vynikající jízdní vlastnosti s výbornou stabilitou, kterou zkušení uživatelé oceňují hlavně na hladinách s krátkými vlnami.
Ergonomicky navržená středová ovládací konzole a bohatá výbava a příslušenství jsou hlavními přednostmi tohoto rodinného nafukovacího člunu s pevným kýlem. Pozadu nezůstává ani vzhled a estetika, která hraje u takového typu lodě velikou roli. Italský design se zde nezapře a Italové všeobecně věnují této stránce ohromnou pozornost. Použitý materiál tubusů (Neoprene – Hypalon Orca® 1100 dtex) patří k tomu nejlepšímu, co lze získat a úroveň zpracování odpovídá prémiové značce v tomto segmentu. Každý uživatel má samozřejmě jiné představy a nároky. Při stavbě člunu je kladen veliký důraz na každý detail a kvalitu zpracování. Člun lze vybavit tak, aby dokonale odpovídal individuálním požadavkům každého majitele. Rozměrná paluba umožňuje pohodlné opalování při pobytu na středomořských hladinách.
Konstrukční vlastnosti trupu umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až 70 HP. Teď už Vám nebrání nic ve výběru příslušenství a potom si už jen užívat vodních hrátek na vodě.

Dokumenty ke stažení

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda