Registrace stroje
Košík je prázdný

Capelli Tempest 570

Novinka
Cena s DPH 409 000 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 338 017 Kč
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

TEMPEST 570

Tento 5,6m nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) a středovou ovládací konzolí je ideální luxusní sportovní lodí pro letní rodinné sportovní dovádění na vodě ať už ve vodách Středozemního moře či jezerech. Pevná konstrukce trupu lodi, umocněná odolnými nafukovacími obvodovými plováky, poskytuje dokonalou míru stoprocentního pocitu bezpečí, komfortu a pohodlí v jakýchkoliv jízdních situacích.
Použitý materiál tubusů (Neoprene – Hypalon Orca® 1100 dtex) patří k tomu nejlepšímu, co lze získat a úroveň zpracování odpovídá prémiové značce v tomto segmentu. Loď se dodává v pestré nabídce příslušenství, které udělá z člunu buď atraktivní sportovní náčiní nebo luxusní plavidlo, tak, aby dokonale odpovídalo individuálním požadavkům každého majitele. Pozadu nezůstává ani vzhled a estetika, která hraje u takového typu lodě velikou roli. Italský design se zde nezapře a Italové všeobecně věnují této stránce ohromnou pozornost. Při stavbě člunu je kladen veliký důraz na každý detail a kvalitu zpracování.
Konstrukce kýlu vychází z bohatých zkušeností italských konstruktérů lodí, určených pro rychlou plavbu na moři. Výborné jízdní vlastnosti trupu tak umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až 135 HP. Dokonalost a krása ve spojení s mimořádně dobrými jízdními vlastnostmi jsou hlavními přednostmi člunu CAPELLI TEMPEST 570.

Dokumenty ke stažení

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda