Registrace stroje
Košík je prázdný

Capelli Tempest 850 WA

Novinka
Cena s DPH 1 945 000 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 1 607 438 Kč
  • Dostupnost
  • dočasně vyprodáno
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

TEMPEST 850 WA

Tento téměř 8,9 m dlouhý nafukovací člun s pevným kýlem patří již k největším a nejluxusnějším z celé nabídky RIB člunů řady Capelli Top Line.
Hlavními rysy tohoto plavidla je vysoká míra elegance a luxusu, která uspokojí i velmi náročného uživatele. Italský rukopis a smysl pro detail jsou znát u tohoto na každém milimetru a úroveň zpracování odpovídá úrovni prémiové značky.
V podpalubní komfortně vybavené kabině nechybí pohodlné a rozměrné lůžko, kuchyňský koutek s vařičem, lednicí 48 lt. a toaleta s umyvadlem a nádrží. Prostorné opalovací plato na přídi nebo pohodlná pohovka na zádi se stolkem vám poskytnou dostatek pohodlí při lenošení a relaxaci na vodní hladině. Průchozí paluba umožní pohodlný a rychlý pohyb po celé lodi.
Výborné jízdní vlastnosti a konstrukce lodi umožňují namontovat i dvojici závěsných lodních motorů o výkonu až 225 HP každý. Reprezentativní vystupování ve spojení s výbornými jízdními vlastnostmi a bezpečím, to je CAPELLI TEMPEST 850 WA.

Dokumenty ke stažení

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda