Registrace stroje
Košík je prázdný

IDEA 2000

Cena s DPH 334 129 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 276 140 Kč
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

IDEA 2000

Tento 4,9 m dlouhý nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) je typickou kombinací pohodlné výletní lodě a rychlého sportovního člunu. Ergonomicky navržená středová ovládací konzole a bohatá výbava a příslušenství jsou hlavními přednostmi tohoto rodinného nafukovacího člunu s pevným kýlem. Konstrukce kýlu propůjčuje člunu vynikající jízdní vlastnosti s výbornou stabilitou, kterou zkušení uživatelé oceňují hlavně na hladinách s krátkými vlnami. Každý uživatel má samozřejmě jiné představy a nároky. Proto může být loď vyrobena v pestré nabídce barevných provedení, tak, aby dokonale odpovídala individuálním požadavkům každého majitele. Rozměrná paluba umožňuje pohodlné opalování.
Konstrukční vlastnosti trupu umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až 100 HP. Teď už Vám nebrání nic ve výběru barevné kombinace a potom si už jen užívat vodních hrátek na vodě.
 

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda