Registrace stroje
Košík je prázdný

MC 4500

Cena s DPH 161 557 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 133 518 Kč
  • Dostupnost
  • na zakázku
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

MC 4500

Tento 4,5 m dlouhý nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) je typickým představitelem sportovních člunů čisté konstrukční linie.
MC4500 disponuje nejširším prostorem na palubě v dané kategorii RIB člunů.
Právě široký vnitřní prostor umožňuje montáž široké nabídky sedaček včetně sedaček v příčném uspořádání (např. sedadel i z vyšší kategorie člunů MC5600), což u člunů této kategorie nebývá běžné. Majitel si může vybrat z několika variant různých ovládacích konzolí a sedaček („Žokej Sport, Žokej Senior“). Konstrukční vlastnosti trupu umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až
50 HP. Jak posádka člunu, tak i mladý lyžař, který za člunem lyžuje, si při jízdě užijí notnou dávku adrenalinu. Díky příznivé ceně je člun MC4500 dostupný širokému okruhu uživatelů.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda