Registrace stroje
Košík je prázdný

MC 6800

Cena s DPH 648 077 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 535 601 Kč
  • Dostupnost
  • na zakázku
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

MC 6800

Tento 6,8 m dlouhý nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) je největším z celé nabídky rekreačních člunů Sportis.
Hlavními rysy tohoto plavidla je vysoká míra elegance a luxusu, která uspokojí i náročného uživatele.
Robustní konstrukce trupu lodi s obvodovými plováky, poskytuje dokonalou míru stoprocentního pocitu bezpečí a rozměrná, optimálně rozvržená paluba poskytuje dostatek prostoru pro užívání komfortu a pohodlí v jakýchkoliv jízdních situacích i v nejtěžších podmínkách na moři.
Každý uživatel má samozřejmě jiné představy a nároky. Proto může být loď vyrobena v pestré nabídce barevných provedení a doplňkového příslušenství pro dostatečnou individualizaci každého majitele.
Výborné jízdní vlastnosti trupu umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až 225 HP. Reprezentativní vystupování ve spojení s výbornými jízdními vlastnostmi a bezpečím, to je SPORTIS MC6800.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda