Registrace stroje
Košík je prázdný

NEON 910

Novinka

Jachta NEON 910 je mimořádně komfortní, kajutový, 9,1m dlouhý cruiser, určený pro klidnou a pohodlnou rekreační plavbu a dlouhodobý pobyt na vodě. Neon 910 potěší zákazníky svým dynamickým vzhledem a moderní linií trupu. Grafitová střecha a bohaté prosklení horní kormidelní kabiny podtrhují společně s linií spodních oken jeho styl. Loď nabídne pohodlí a veškerý komfort až šesti cestujícím.

Popis produktu

NEON 910 
Jachta NEON 910 je mimořádně komfortní, kajutový, 9,1m dlouhý cruiser určený pro klidnou a pohodlnou rekreační plavbu a dlouhodobý pobyt na vodě.

Konstrukce vychází ze základní koncepce cruiserů MASURIA NAUTIC, ale se změněnou kormidelní kabinou ve variantě „cabrio“. Jedná se o nejnovější generaci kajutového cruiseru, komfortního, prostorného, snadno ovladatelného s možností si užívat sluníčka a větru ve vlasech na plně otevřené palubě. NEON 910 je zaměřen na ty, kteří kladou důraz na klidný rodinný pobyt na vodě, hledají samotu pro odpočinek na vodě nebo rybaření. Do kompaktních rozměrů vnitřního prostoru vybavila továrna model NEON veškerým komfortem a moderním pohodlím. Loď je vybavena veškerými nejnovějšími bezpečnostními prvky tak, aby se posádka cítila naprosto bezpečně a bezstarostně si užívala plavby mnohdy daleko od domova.
Jachta má prostornou a funkčně uspořádanou palubu. Rozměrná opalovací paluba na přídi láká k odpočinku vleže. Do přídě je navíc integrována pohodlná lavice s opěradlem, která uživateli poskytne relaxaci a krásné výhledy. Obslužnost horní paluby je zajištěna dvěma průchody po obou stranách kormidelní kabiny, které vedou přímo na záďovou plošinu, jejíž přesah je téměř 100 cm, aby byl zajištěn pohodlný přístup z mola. Prostor na zádi se sedadly 180 a 210 cm pohodlně pojme všechny cestující a může být uzavřen.
Prostor v podpalubí přivítá hosty útulností a citelným komfortem. Asymetrické uspořádání oddělené kabiny na přídi zajišťuje pohodlný přístup a větší využití prostoru. Zadní kabina s impozantní šířkou přes 155cmx220cm zaručuje nejen pohodlný spánek a odpočinek, ale také díky svému příčnému uspořádání velmi důležitý úložný / technický prostor za její stěnou v zadní části.
V salonu v podpalubí je stůl s možností rozložení na lůžko o rozměrech 135-155x220 cm. Nesmíme zapomenout na praktickou kuchyňku s plynovým sporákem, lednicí a veškerým dalším potřebným vybavením. To vše doplňují praktické skříňky a police, nejkvalitnější použité materiály a světlo proudící z velkých oken, aby uživatel neztratil kontakt s okolní přírodou.
Ze salonu je rovněž vstup na oddělenou toaletu se sprchou a umyvadlem. Loď má bohatou paletu volitelného příslušenství včetně možnosti volby barvy trupu, dřeva obložení a čalounění.
O pohon lodi se stará závěsný lodní motor o výkonu od 60 do max. 150HP. Pro spolehlivé manévrování i mezi mělčinami nebo při kotvení a průjezdy přístavišti a pro plavbu v rychlejším tempu je optimální využít motor o výkonu 115HP.

Technické parametry

 • Celková délka (cm)
 • 1010
 • Hmotnost (kg)
 • 3400
 • Celková šířka (cm)
 • 295
 • Max.výkon motoru (HP)
 • 150
 • Počet cestujících (Dospělí/Děti)
 • 6
 • Délka nohy (mm)
 • X: 635-664
 • Ponor (cm)
 • 42 - 65
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda