Registrace stroje
Košík je prázdný

Nápověda k registraci stroje

Stejně jako je tomu v případě čísla VIN u motorových vozidel, každý originální stroj HONDA MARINE má své výrobní číslo uvedeno na konkrétním místě a v konkrétní podobě.

Toto výrobní číslo je pro nás jedinečným identifikátorem, o jaký stroj se přesně jedná. Proto je důležité si výrobní číslo zaznamenat a uchovat pro pozdější komunikaci s prodejcem nebo s námi, dovozcem zařízení do ČR.
Pod tímto výrobním číslem se skrývá maximum informací o Vašem výrobku, především však o jaký přesně se jedná výrobek a jaká je jeho přesná specifikace či provedení. 
Jen při uvedení výrobního čísla stroje dovedeme zjistit, o jaký stroj se jedná, správně Vám poradit s Vaším případným problémem, dovedeme Vám pomoci s dodávkou příslušenství k němu, stejně jako s dodávkou náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Výrobní číslo výrobků Honda se skládá z alfanumerického prefixu skládajícího se ze čtyř až pěti znaků a 7 číslic pořadového čísla.
Rám a motor mají samostatné výrobní číslo.

Zde naleznete příklady umístění výrobních čísel na lodních motorech:

Lodní motor BF2.3

Výrobní číslo lodní motor BF2,3

Výrobní číslo lodního motoru od modelu BF 5 výše

Výrobní číslo lodní motor BF5 a vyšší

Budete-li mít jakékoliv problémy s identifikací Vašeho výrobku, prosím kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře umístěného https://www.hondamarine.cz/kontakty/

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda