Registrace stroje
Košík je prázdný
Služby a legislativa

Podmínky plavby v České Republice

Česká republika disponuje ohromným množstvím vodních ploch a vodních toků. Ovšem ne na všech vodních plochách se smí plout s plavidlem, poháněném motorem nebo dokonce i oplachtěním. Pravidla pohybu plavidel na vodních plochách v ČR jsou určena zákonem č. 114/1995 Sb., o vnitrozemské plavbě a dalšími  vyhláškami, především potom vyhláškou č. 46/2015.

Detaily nové vyhlášky č.46 2015, která upravuje podmínky plavby na vodních plochách a tocích v ČR naleznete v připojených souborech PDF a na přiložené mapce.

Mapa, kde se smí plout v České republice

04-mapa kde se smi plout

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda