Registrace stroje
Košík je prázdný

Lodní šroub 10" x 6 1/4" (hliník, 4 listý)

Vrtule se zvýšeným tahem "Power Thrust". Přestože jsou lodní motory řady BF8D ~ BF20D standardně dodávány se čtyřlistou vrtulí, máme pro tuto modelovou řadu lodních motorů k dispozici také speciální 4 listé vrtule, které motor lépe přizpůsobí těžším a pomaleji se pohybujícím plavidlům. Tento typ vrtule poskytuje vyšší úroveň tahu ve srovnání se standardně dodávanými vrtulemi a to jak při plavbě vpřed, tak i vzad. 4 listá vrtule poskytuje zvýšenou schopnost přenosu síly, akceleraci a výkon hlavně v nízkém a středním rozsahu provozních otáček motoru a minimalizuje přenos vibrací na ovládací rukojeť motoru.

Cena s DPH 6 759 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 5 586 Kč
  • Dostupnost
  • na dotaz
  • Objednávací číslo
  • A715130
  • Záruka
  • Standardní 24 měsíců

Popis produktu

4 listé vrtule jsou o něco méně běžné než 3 listé. 4 listé vrtule poskytují zvýšenou schopnost přenosu síly, akceleraci a výkon hlavně v nízkém a středním rozsahu provozních otáček. V porovnání s 3 listými vrtulemi je dosahováno nižších rychlostí plavby. Vrtule se zvýšeným tahem "Power Thrust" se lépe přizpůsobí těžším a pomaleji se pohybujícím plavidlům. Tento typ vrtule poskytuje vyšší úroveň tahu ve srovnání se standardně dodávanými vrtulemi a to jak při plavbě vpřed, tak i vzad.4 listá vrtule je schopna rychleji akcelerovat, citlivěji dávkovat přenos síly od motoru a proto je vhodnější ji využívat pro aktivity jako je např. rybaření. Rovněž je vhodnější pro pohon pracovních lodí, pro které je důležitý efektivní přenos síly při nízkých rychlostech plavby.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda