Košík je prázdný

S 7500

Novinka
Cena s DPH 0 Kč
  • Cena bez DPH
  • 0 Kč
  • Dostupnost
  • prodej ukončen
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

S 7500

Jedná se o plavidlo s nafukovacími borty a pevným kýlem (RIB), vyztuženým proti mechanickému poškození. Hluboký „V“ tvar kýlu předurčuje 7,5 m dlouhému a 2,8 m širokému člunu stabilní plavbu i na neklidné vodní hladině a výborné manévrovací schopnosti plavidla. Nafukovací tubusy jsou vyrobeny z odolného materiálu Hypalon Orca a jsou rozděleny do 6 ti nezávislých komor. Řídící konzole je opatřena ochranným čelním štítem z plexiskla s ochrannou nerezovou rampou, ukotvenou do podlahy plavidla. Na bortech je aplikována oděrová lišta bez hran a pro bezpečnost pohybu posádky jsou aplikovány protiskluzové nášlapné plošky. Paluba je samovylévací a má celoplošnou protiskluzovou úpravu. Pod podlahou paluby může být umístěna palivová nádrž o objemu 250 litrů. Obsaditelnost člunu je 10 osob, nicméně standardní posádku tvoří 4 osoby. Pro vůdce plavidla a spolujezdce lze instalovat odpružená, výškově nastavitelná sedadla typu „Jockey“ se zádovou opěrkou, další dva členové posádky sedí na sedadlech umístěných v úpatí před ovládací konzolí. O pohon člunu se může postarat závěsný lodní motor o max. výkonu 225 HP, nicméně k plavidlu o nosnosti 3600 kg je doporučován jako dostatečný závěsný motor o výkonu 200 HP, poskytující dostatek výkonu jak pro rychlou plavbu ve skluzu, tak i manévrování na malém prostoru při nízkých rychlostech.
Čluny mohou být samozřejmě opatřeny přístrojovým vybavením a nastrojeny veškerým potřebným vybavením dle specifikace uživatele jako je např. radar Garmin GMR 18HD, mapový plotter Garmin GPSMAP 820xs, dopředná sonarová sonda Garmin Panoptix PS21, světelný maják, houkačka, pracovní osvětlení a další vybavení nutné pro výkon služebních povinností. Čluny Sportis jsou vyráběny na zakázku s důrazem na kvalitu zpracování a dle individuálních představ a požadavků zákazníka od barevného provedení až po vybavení.

Dokumenty ke stažení

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik EGO Vari Selvo