Registrace stroje
Košík je prázdný

MC 5600

Cena s DPH 475 125 Kč
Mám zájem
  • Cena bez DPH
  • 392 665 Kč
  • Dostupnost
  • na zakázku
  • Záruka
  • Záruka se neposkytuje

Popis produktu

MC 5600

Tento 5,6m nafukovací člun s pevným kýlem (RIB) a středovou ovládací konzolí je ideální sportovní lodí pro letní rodinné sportovní dovádění na vodě ať už ve vodách Baltu či Středozemního moře. Pevná konstrukce trupu lodi, umocněná odolnými nafukovacími obvodovými plováky, poskytuje dokonalou míru stoprocentního pocitu bezpečí, komfortu a pohodlí v jakýchkoliv jízdních situacích. Každý uživatel má samozřejmě jiné představy a nároky. Proto může být loď vyrobena v pestré nabídce barevných provedení, které udělají z člunu buď atraktivní sportovní náčiní nebo luxusní plavidlo, tak, aby dokonale odpovídala individuálním požadavkům každého majitele.
Výborné jízdní vlastnosti trupu umožňují na člun namontovat závěsný lodní motor o výkonu až 150 HP. Dokonalá směrová stabilita ve spojení s obratností jsou hlavními přednostmi člunu SPORTIS MC5600.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda